چطور مود زامبی کالاف دیوتی موبایل را فعال کنیم؟

مود زامبی کالاف دیوتی

مود زامبی کالاف دیوتی موبایل یکی از مودهای جذاب در بازی کالاف به حساب می آید که در این مطلب قصد داریم نحوه فعال سازی را به شما بگوییم. در ادامه همراه با رنگو گیم باشید.

چطور وارد مود زامبی در کالاف دیوتی موبایل بشویم؟

در سال 2008، زامبی‌ها وارد دنیایی محبوب و جذاب شدند و از آن زمان تاکنون، ما همچنان بازی کالاف دیوتی را با زامبی‌های دوست داشتنی خود شروع و هر بار با خون‌باری‌های بیشتری روبرو شده‌ایم.

هنگام رسیدن به یک مرحله خاص در بازی، شما وارد دنیای کلاسیک زامبی‌های متحرک می‌شوید. در این دنیا، زامبی‌ها در دو حالت مختلف وجود دارند. آن‌ها به شما به صورت متوالی حمله می‌کنند و شما باید برای بقا و فرار از آن‌ها تلاش کنید. در بازی، 12 موج زامبی وجود دارد و اگر به آخرین سطح برسید، شما باید با یک وحشتناک و غول پیکر که شبیه عقرب دارد، مبارزه کنید.

اگر به دیدن زامبی‌ها علاقه‌مند هستید، به قسمت بتل رویال بازی مراجعه کنید. البته قبل از آن اطمینان حاصل کنید که گوشی شما به خوبی این بازی را پشتیبانی می‌کند. در این قسمت، اگر یکی از کلاس‌ها را انتخاب کنید، می‌توانید از یک بمب که چندین زامبی در اطراف آن قرار دارند، استفاده کنید. این ویژگی جذاب است، اما نمی‌تواند به جای حالت اصلی زامبی قرار بگیرد.

مرجع خرید انواع بسته‌های سی پی کالاف دیوتی در ایران

نحوه باز کردن قفل زامبی ها

پس از معرفی حالت زامبی در بازی، شما مجبور بودید آپدیت بازی را به صورت یک رویداد محدود دانلود کنید. بعد از ورود به بازی، در صورت رسیدن به سطح ۵، می‌توانستید به دنیای وحشت وارد شوید. اما، این قابلیت به طور موقتی حذف شده و جای خود را به رویدادهای دیگری در بازی داده است.

رویدادها به جز ثابتی از بازی‌های موبایل تبدیل شده‌اند. تازه‌ترین رویدادی که در چند وقت قبل شاهد آن بودیم، تم هالووین در بازی پابجی موبایل بود. همچنین، در این روزها شاهد تخفیفات بلک فرایدی در بازی‌های مختلف هستیم. امیدواریم که به زودی، کالاف دیوتی موبایل نیز با یک رویداد زامبی محور برخواهد خاست و اکتیویژن ما را به طور طاقت‌فرسا منتظر نخواهد گذاشت.

آیا حالت زامبی مود به کالاف باز میگردد؟

آیا حالت زامبی مود به کالاف باز میگردد؟

مت لوئیس یکی از توسعه دهندگان ارشد بازی در توییتی اعلام کرده است که:

ما در حال حاضر برنامه‌ای برای بازگشت زامبی‌ها نداریم اما چیزی نیست که آن را فراموش کرده باشیم.

با توجه به حرف‌ها و حدس‌های مطرح شده، ممکن است در آینده زامبی‌ها به بازی بازگردند و اکتیویژن نیز با استفاده از زامبی‌ها سعی در بهبود و تنوع بازی‌های بتل رویال خود داشته باشد. البته تمامی این مطالب حدس و گمان است و باید منتظر تایید رسمی اکتیویژن و اطلاعیه‌های رسمی شرکت باشیم.

چرا مود زامبی یک مود جذاب است؟

این مود برای بازکنان جذابیت‌های بیشماری دارد به همین خاطر خواهان بسیار زیادی نیز داراست.

آیا میتوان با نصب نسخه های قدیمی کالاف دیوتی از این مود استفاده کرد؟

شما میتوانید نسخه‌های قدیمی را در سایت‌های دانلود فایل‌های APK (اپ استور‌های غیررسمی) دانلود کرده و نصب کنید. زامبی مود در اپلیکیشن‌های قدیمی کال آف دیوتی موبایل فعال هستند اما با توجه به اینکه نسخه‌های قدیمی باگ و امکان مشکل امنیتی نیز دارند پیشنهاد می‌کنیم تا از نسخه‌های آپدیت استفاده کنید.

چطور مپ آلکاتراز را بازی کنیم؟

نقشه بزرگ زندان آلکاتراز از دسترس خارج شده و دیگر در بازی قابل دسترسی نیست، اما نگران نباشید احتمالاً در آینده این نقشه نیز به بازی بازگشت خواهد یافت.

مود زامبی برای مدتی در دسترس بود و توسعه دهندگان بازی تلاش کردند تا اطلاعات لازم برای گسترش بیشتر این قسمت را جمع آوری کنند. هنوز نمی‌دانیم وضعیت این مود در آینده چگونه خواهد بود و چه اتفاقاتی در دنیای کالاف دیوتی موبایل رخ خواهد داد، اما از درخشش آینده بازی مطمئن هستیم.

خرید ارزان یوسی پابجی موبایل با ارسال فوری

چه قسمتی از بازی به نظر شما می‌تواند جایگزین مود زامبی باشد؟ نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *