خرید یوسی پابجی موبایل ارزان ارسال در کمتر از دقیقه ⚡

یوسی پابجی Pubg یک نوع سکه و اعتبار در بازی پابجی موبایل به حساب می‌آید. شما می‌توانید از طریق خرید یوسی پابجی موبایل، امکانات، فیچر ها و آپشن‌های زیادی را در این بازی جذاب فعال کنید.

با توجه به اینکه این بازی خارج از ایران تولید و به بازار وارد می شود، برای آی پی ایران و بازیکنان ایرانی تحریم است پس برای استفاده از بازی باید حتما از یک نرم‌افزار عبور از تحریم قوی استفاده کنید.

خرید بسته 60 یوسی
ارزان ترین قیمت

بسته های متنوع با مناسب ترین قیمت

خرید بسته 60 یوسی
ارسال فوری

ارسال فوری در کمترین زمان ممکن

خرید بسته 60 یوسی
پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی از 10 صبح تا 12 شب

خرید بسته 60 یوسی
پرداخت امن

پرداخت از طریق درگاه های امن پرداخت

نماد ها و مجوز ها

جهت خرید و پشتیبانی محصولات می توانید با شماره کارشناسان ما 09372065161 تماس حاصل نمایید.

تخفیف!

خرید بسته 60 یوسی

قیمت اصلی 55,800 تومان بود.قیمت فعلی 51,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 120 یوسی

قیمت اصلی 112,000 تومان بود.قیمت فعلی 102,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 180 یوسی

قیمت اصلی 168,000 تومان بود.قیمت فعلی 153,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 325 یوسی

قیمت اصلی 279,000 تومان بود.قیمت فعلی 255,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 385 یوسی

قیمت اصلی 330,800 تومان بود.قیمت فعلی 304,800 تومان است.

تخفیف!

بسته 660 یوسی

قیمت اصلی 539,800 تومان بود.قیمت فعلی 507,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 720 یوسی

قیمت اصلی 589,800 تومان بود.قیمت فعلی 550,800 تومان است.

تخفیف!

بسته 1045 یوسی

قیمت اصلی 879,000 تومان بود.قیمت فعلی 818,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 1320 یوسی

قیمت اصلی 1,100,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,019,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 1800 یوسی

قیمت اصلی 1,379,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,299,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 2460 یوسی

قیمت اصلی 1,887,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,779,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 3850 یوسی

قیمت اصلی 2,680,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,549,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 5650 یوسی

قیمت اصلی 3,998,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,869,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 8100 یوسی

قیمت اصلی 5,179,000 تومان بود.قیمت فعلی 5,049,000 تومان است.

تخفیف!

بسته 9900 یوسی

قیمت اصلی 6,559,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,349,000 تومان است.

خرید یوسی

برای خرید یوسی می‌توانید از روش‌های مختلفی اقدام کنید. یکی از این روش‌های سخت، خرید از گوگل پلی است که مشکلات متعددی را برای کاربران ایرانی به همراه دارد.

اما رنگو گیم برای شما محصولی را فراهم می کند تا بتوانید در کمتر از 10 دقیقه حساب خود را شارژ و استفاده کنید.

خرید یوسی پابجی

خرید یوسی پابجی

کاربردها و مزایای یوسی پابجی چیست؟

موفقیت در بازی و استفاده از ادوات جنگی تنها با کمک یوسی پابجی امکان پذیر است. این ارز اختصاصی به شما امکان می دهد تا از تمام وسایل داخل بازی بهره‌مند شوید. درمیان باریکنان افرادی موفق‌تر هستند که ارز اختصاصی بیشتری تهیه کرده‌اند. مهم ترین هدفی که خرید ارز اختصاصی، یعنی یوسی پابجی، دنبال می کند رسیدن به قدرت بیشتر در بازی است. ولی بطور کلی یوسی پابجی سه کاربرد کلی برای شما خواهد داشت؛

  • امکان خرید تجهیزات جنگی، ادوات پزشکی، سلاح ها و… .
  • امکان استفاده از گردونه شانس که پس از چرخش، هدیه‌های مختلفی را به گیمرها ارائه می کند.
  • در بازی پابجی رقابت های وجود دارد با نام رویال پس و الیت رویال که گیمر بعد از شرکت در آن ها و کسب موفقیت، جوایز خوبی دریافت می کند. شرکت در این رقابت نیز، نیازمند پرداخت یوسی است.

چگونه پابجی بازی کنیم؟

بازی پابجی در دو حالت اول شخص و سوم شخص و در سه حالت تک نفره، دو نفره و چهار نفره است. برای شروع بازی ابتدا باید مود یا حالت بازی را انتخاب کنید و سپس به همراه یک جمع 100 نفری که در lobby جمع  قرار دارند، از طریق هواپیما وارد بازی شوید‌.

سازوکار بازی بعد از فرود هواپیما شروع می شود و شما باید به مناطقی بروید که دارای تسلیحات هستند و بعد از جمع‌آوری آن‌ها با دشمنان خود بجنگید. در این بازی بخشی وجود دارد به نام Zone که به رنگ آبی می باشد و سازوکار بازی، به تدریج بازیکنان وارد آن می کند. جالب اینجاست که در داخل این Zone، یک Zone دیگر با رنگ قرمز وجود دارد که افراد باید برای حفظ سلامت و دور ماندن از بمباران، از آن دوری کنند. در نهایت شخصی برنده خواهد شد که بتواند دور از بمباران بماند و دشمنان خود را شکست دهد.

تعداد بازی کنندگان پابجی موبایل

این بازی که در سال 2018 پرطرفدارترین بازی شناخته شد، و تا الان 400 میلیون بار دانلود شده است. بیشترین و بزرگترین بازار بازی در چین حدود 29 درصد و سپس در هند حدود 10 درصد است. در سال 2018 پابجی با 200 میلیون نصب بیشتر از بازی Fortnite، رکورد بیشترین دانلود را نصیب خود کرد.

مزایای خرید یوسی از رنگو گیم

رنگو گیم برای گیمرهای که قصد دارند یوسی پابجی تهیه کنند، فرآیند خرید را بسیار آسان کرده است. شما می توانید بدون دردسر و به راحتی این فرآیند را به ما بسپارید و با خرید از رنگو گیم، از مزیت‌های که در اختیارتون قرار داده می شود لذت ببرید؛

  1. بصرفه بودن قیمت های یوسی در رنگو گیم یکی از مزیت‌های است که ما در اختیار شما قرار می دهیم.
  2. رنگو گیم تایم انتظار شما را به حداقل می رساند و با ارائه آنی یوسی‌ها، هیجان بازی را از شما نمی‌گیرد.
  3. و در نهایت این که تیم پشتیبانی رنگو گیم آماده ارائه خدمات پشتیبانی است و شما می توانید بعد یا قبل از خرید، تمام سوالات تان را از تیم ما بپرسید‌.

64px-Telegram_2019_Logo.svg

جهت خرید و پشتیبانی محصولات می توانید با شماره کارشناسان ما 09372065161 تماس حاصل نمایید.

چگونه در بازی پابجی حرفه‌ای شویم؟

درست است که بازی پابجی موبایل بازی حساس و مناسب رده بزرگسال است اما، برخی نکات در این بازی وجود دارد که می توانید با رعایت آن ها به لول های بالا دست پیدا کنید و موفق شوید. همچنین اگر در این بازی به عنوان یک کاربر تازه‌کار وارد شده باشید، این نکات می توانند به شما کمک کنند تا به لول‌های بالاتر دست پیدا کنید.

اولین نکته این است که در این بازی زیاد ساکن نمانید. ساکن ماندن در یک محل سبب می شود در دیدرس حریف‌هایتان قرار بگیرید و در نهایت آن‌ها شما را شکار کنند.

دومین نکته مهم بازی کردن در محل‌های شلوغ است. خیلی از افراد از رفتن به بخش های شلوغ بازی خودداری می کنند در حالی که لذت اصلی بازی پابجی، رفتن به قسمت های شلوغ و به چالش کشیدن خود است. حتی این اقدام به شما کمک می کند تا به سرعت در بازی پابجی موفق شوید.

سومین نکته ارتباط‌ تان را با هم تیمی‌های خود حفظ کنید و از طریق ارتباط صوتی یکدیگر را پوشش دهید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا حریف‌هایتان را راحتتر شکست دهید.

نکته چهارم در بازی پابجی تعدادی رودخانه و دریاچه قرار دارد که به شما امکان می دهند از آن‌ها عبور کنید، حتی گاها عبور از این مسیرهای آبی راحتتر از مسیرهای خشکی است. اما توجه کنید که زمانی رد شدن از آب موفقیت آمیز خواهد بود که این کار را به سرعت انجام دهید. درغیراینصورت به راحتی در دسترس دشمن قرار می‌گیرید و آن ها شما را هدف قرار می‌دهند.

پنجمین نکته به خانه‌های خالی در پابجی بروید، درب آن‌ها را ببندید تا دشمن تصور کند در این خانه‌ها تسليحات جنگی وجود دارد. زمانی که وارد خانه شد، می توانید آنها را هدف قرار داده و شکست دهید.

و در نهایت مهم‌ترین ترفندی که به شما کمک خواهد کرد به لول‌های بالا دست پیدا کنید و در این بازی موفق شوید، خرید یوسی است. با کمک یوسی می‌توانید از فروشگاه بازی، لوازم مورد نیاز برای بازی را تهیه کنید.

استراتژی پابجی

بازی پابجی دارای یک ساختار بسیار شبیه به واقعیت است. فضای این بازی جنگی بوده و شما باید دشمنان خود را شکست دهید. این بازی بقدری شبیه به واقعیت است که برای مثال، اسلحه‌ها در این بازی زمان شلیک لگد و پرش دارند. بنابراین شما باید به این نکته و نکات ریز دیگر توجه داشته باشید.

کسب یوسی رایگان

و اما جالب‌ترین نکته برای کسانی که به تازگی وارد بازی پابجی شده‌اند این است که می‌توانید از طریق چند راه ساده، یوسی رایگان بدست بیاورید. ولی بهتر است بدانید این میزان این یوسی‌ها زیاد نیست تا در تمام طول بازی شما را پوشش دهد. بنابراین باید به خرید یوسی‌های پولی روی بیاورید. ولی ما در ادامه درباره این روش‌ها صحبت خواهیم کرد.
روش اول این است که شما شبکه های اجتماعی این بازی را دنبال کنید. اوریکس گیم برای باریکنانی که مراحل و چالش‌ها را طی کنند، جوایزی در نظر می‌گیرد.
روش دوم طی رقابت‌ها و چالش‌های است که در هر آپدیت بازی ارائه می‌شود. زمانی که بتوانید این چالش‌ها را با موفقیت پشت سربگذارید، یوسی به عنوان پاداش به شما داده خواهد شد.
و روش سوم این است که شما از طریق درخواست از دوستان‌تان، لباس، اسلحه، ادوات جنگی و… دریافت کنید. در این روش یوسی را مستقیماُ دریافت نمی کنید اما می توانید وسایل مورد نیازتان را تهیه کنید.

با یوسی چه چیزهای بخریم؟

در ابتدا گفتیم که یوسی ارز اختصاصی در بازی پابجی است که به کمک آن می توانید وسایل مورد نیازتان‌ برای پیروزی را تهیه کنید. توجه داشتید باشید که خرید این یوسی‌ها هزینه بر بوده بنابراین بهتر است تجهیزاتی را تهیه کنید که در بازی به موفقیت بیشتر شما کمک کنند.
باکس ها یکی از بهترین گزینه ها برای خرید هستند چرا که داخل باکس ها همیشه جوایزی وجود دارد که ارزش آنها از یوسی خرج شده بیشتر است. بنابراین ریسک کنید و جعبه بخرید تا شانس‌تان را امتحان کنید.
بجای خرید اسکین‌های متنوع، لباس های مختلفی بخرید تا بتوانید کارکترهای جذابی بسازید.
حیوان خانگی یکی از بهترین گزینه های است که می توانید انتخاب کنید تا هم در انتهای بازی همراه شما باشد و هم در پیروزی شما نقش مفیدی ایفا کند.

آیا یوسی ارزان را می‌توان بدون مشکل تهیه کرد؟

یکی از سوالات رایج بازیکنان این بازی محبوب اینست که یا یوسی پابجی ارزان را می‌توان از جای معتبری تهیه کرد؟

در نظر داشته باشید که به طمع یوسی های ارزان از هر مرکزی خرید نکنید. برخی از افراد سودجو با تبلیغات و کلاهبرداری ها شما را به خرید یوسی ارزان تحریک می کنند. اما غافل از آن که پولتان را هدر داده اید.

پس توجه کنید فروشگاه مدنظر شما دارای مجوزها و تاییدیه های لازم برای خرید یوسی پابجی باشد. خرید از این افراد کلاهبردار حتی می تواند حساب شما را بن کند یا از حساب شما یوسی کسر کند.

خبر خوش اینست که رنگو گیم برای شما عزیزان بستری را فراهم می کند که می‌توانید با استفاده از درگاه بانکی ایرانی خرید خود را تکمیل و در کمترین زمان تعداد سکه خریداری را تحویل بگیرید.

فرق بین خریدن یوسی به تومان و بین المللی

تنها فرقی که می‌توان در خرید یوسی به پول ایران با حالت بین‌المللی و خرید از فروشگاه‌هایی نظیر گوگل پلی در نظر گرفت اینست که دیگر نیازی به تبدیل پول تومان به دلار یا ارز رایج کشورهای دیگر برای تبدیل و خرید ندارید.

کافیست تا با وصل شدن به درگاه مدنظر و خرید سکه در همان لحظه کارشناسان رنگو گیم برای شما شارژ حساب را طبق آموزش‌ها انجام می‌دهند.

گیم پلی بازی پابجی

گیم‌پلی بازی جذاب و هیجانی پابجی، توانست بیشتر از چهارصد میلیون نفر را در سراسر جهان به سمت خود جذب کند. این بازی دارای نسخه‌ای مخصوص کامپیوتر نیز می‌باشد، اما به دلیل محدودیت‌های پردازشی گوشی‌های موبایل، گرافیک نسخه موبایلی کمی پایین‌تر است. با این وجود، در مقایسه با سایر بازی‌های موبایلی، پابجی از گرافیک مناسبی برخوردار است.

گیم‌پلی بازی پابجی موبایل به گونه‌ای است که، بازیکنان را به خود مجذوب می‌کند. در هر لحظه بازی اتفاقات جدیدی رخ می‌دهد و بازیکنان باید با هوش و ذکاوت خود، چالش‌های مختلف را پشت سر قرار دهند. تنوع حالت‌های مختلف بازی، از حالت کلاسیک بتل رویال تا Team Deathmatch و Payload، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با توجه به سلیقه خود، از نبردها لذت ببرند.

از ویژگی‌های بزرگ بازی پابجی موبایل، امکان شخصی‌سازی وسیع است. بازیکنان می‌توانند اسلحه‌ها، لباس‌ها، رنگ پوست، محیط بازی و موارد دیگر را به دلخواه خود تنظیم کنند. طراحی شخصیت‌ها، تنوع اسلحه‌ها، وسایل نقلیه و ساختمان‌ها نیز به جذابیت بیشتر بازی کمک می‌کنند.

آیا خرید یوسی پابجی به بهتر شدن بازی کمک می‌کند؟

بسیاری از بازیکنان در پابجی این را در نظر می‌گیرند که با گرفتن يوسي می‌توانند بهترین و موثرترین امکانات و تجهیزات را برای بازی داشته باشند. یو سی می‌تواند به بهبود بازی شما کمک شایانی بکند. البته نوع یکبار مصرف نیز وجود دارد.

وقتی یوسی پابجی را تهیه می‌کنید می‌توانید سرعت افزایش سطح اکانت پابجی خود را بیشتر کنید و ابزارهای بیشتری را برای استفاده داشته باشید.

قیمت یوسی پابجی چقدر است؟

قیمت پکیج‌های یوسی Uc پابجی بستگی به تعدادی که سفارش می‌دهید دارد، برای مشاهده قيمت يوسي کافیست که بسته مدنظر خود را انتخاب کرده و داخل صفحه مربوطه قیمت آنرا مشاهده کنید.

خریدن یوسی با کارت بانکی امکان پذیر است؟

همواره شما می‌توانید با انتخاب بسته مدنظر خود از همین صفحه به درگاه بانکی وصل یا از طریق راه‌ های دیگر در صفحه پرداخت جهت کارت به کارت کردن مبلغ اقدام کنید. بعد از تایید تراکنش، کارشناسان و پشتیبانان ما برای بررسی و پیگیری سفارش شما اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

باتوجه به اینکه اکثر وبسایت‌های خارجی برای کاربرن ایرانی بازی پابجی تحریم هستند و از طرفی با تغییرات و نوسانات بیش از حد دلار در ایران، این گزینه ممکن است برای بسیاری از کاربران در دسترس نباشد و حتی خرید را سخت‌تر کند.

رسالت رنگو گیم ارائه خدمات با قیمت ارزان در ایران است که با حذف کردن واسطه قیمت را تا بیشترین حد ممکن پایین‌تر از بقیه سایت‌ ها ارائه کند.

تجهیزات مورد نیاز برای بازی را از کجا تهیه کنیم؟

بعد از شروع بازی و ورود با هواپیما به داخل منطقه safe zone بازی آغاز شده و شما می توانید موقعیت خود و سایز بازیکنان را روی نقشه‌ای که هر چند دقیقه یکبار به نمایش در می آید ببینید. این کار به شما کمک می کند تا از دیگر بازیکنان دور نمانید.

برای موفقیت در این بازی، در واقع تمام ادوات جنگی و لوازم پزشکی و… مانند یک جنگ واقعی وجود دارد. طی بازی هواپیماهایی در آسمان شهر پرواز می کنند و این ادوات را به شهر می‌اندازند. شما برای برای استفاده از آن ها نیازمند خرید و تهیه یوسی هستید.

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید