نمایش دادن همه 15 نتیجه

نمایش 12 24 36

خرید یوسی پابجی موبایل

یوسی پابجی یک نوع سکه و اعتبار در بازی پابجی موبایل به حساب می آید. شما میتوانید از طریق خرید یوسی پابجی موبایل، امکانات و فیچرها و آپشن های زیادی را در این بازی جذاب فعال کنید. با توجه به اینکه این بازی خارج از ایران تولید و به بازار روانه شده است، برای آی پی ایران و بازیکنان ایرانی تحریم است پس برای استفاده از بازی باید حتما از یک نرم‌افزار عبور از تحریم قوی استفاده کنید.

خرید یوسی

برای خرید یوسی میتوانید از روش های مختلفی اقدام کنید که یکی از این روش های سخت، خرید از گوگل پلی بوده که مشکلات متعددی را برای کاربران ایرانی دارد. اما رنگو گیم برای شما محصولی را فراهم کرده تا بتوانید در کمتر از 10 دقیقه حساب خود را شارژ و استفاده کنید

آیا یوسی ارزان را میتوان بدون مشکل تهیه کرد؟

یکی از سوالات رایج بازیکنان این بازی محبوب اینست که یا یوسی پابجی ارزان را میتوان از جای معتبری تهیه کرد؟ خبر خوش اینست که رنگو گیم برای شما عزیزان بستری را فراهم کرده که میتوانید با استفاده از درگاه بانکی ایرانی خرید خود را تکمیل کرده و درکمترین زمان تعداد سکه خریداری شده را تحویل بگیرید.

فرق بین خرید یوسی به تومان و بین المللی

تنها فرقی که میتوان در خرید یوسی به پول ایران با حالت بین المللی و خرید از فروشگاه هایی نظیر گوگل پلی در نظر گرفت اینست که دیگر نیازی به تبدیل پول تومان به دلار یا ارز رایج کشورهای دیگر برای تبدیل و خرید ندارید. کافیست تا با وصل شدن به درگاه مدنظر و خرید سکه در همان لحظه کارشناسان رنگو گیم برای شما شارژ حساب را طبق آموزش ها انجام میدهند.

 

آیا خرید یوسی پابجی به بهتر شدن بازی کمک می‌کند؟

بسیاری از بازیکنان در پابجی این را در نظر میگیرند که با خرید یوسی میتوانند بهترین و موثرترین امکانات و تجهیزات را برای بازی خود تهیه کنند. یوسی میتواند به بهبود بازی شما کمک شایانی بکند.

وقتی یوسی پابجی را تهیه میکنید میتوانید سرعت افزایش سطح اکانت خود را بیشتر کرده و ابزارهای بیشتری را برای استفاده در دستان خود داشته باشید.

قیمت یوسی پابجی چقدر است؟

قیمت پکیج های یوسی پابجی بستگی به تعدادی که سفارش میدهید دارد، برای مشاهده قیمت کافیست که بسته مدنظر خود را انتخاب کرده و داخل صفحه مربوطه قیمت آنرا مشاهده کنید.

خرید یوسی با کار بانکی امکان پذیر است؟

همواره شما میتوانید با انتخاب بسته مدنظر خود از همین صفحه به درگاه بانکی وصل شده یا از طریق راه های اعلام شده در صفحه پرداخت برا کارت به کارت کردن مبلغ اقدام کنید. بعد از تایید تراکنش انجام شده، کارشناسان و پشتیبانان ما برای بررسی ویپیگیری سفارش شما اقدام لازم را انجام خواهند داد.

باتوجه به اینکه اکثر وبسایت های خارجی برای کاربرن ارانی بای پابجی تحریم هستند و از طرقی با تغییرات و نوسانات بیش از حد دلار در ایران، این گزینه ممکن است برای بسیاری از کاربران در دسترس نبوده و حتی خرید را سخت تر کند. رسالت رنگوگیم ارائه خدمات با قیمت اران درایران بوده که واسطه را حذف کرده و قیمت را تاجای ممکن پایین تر از بقیه سایت ها ارائه میکنیم.