آموزش پابجی موبایل

چگونه در پابجی نشانه گیری دقیق داشته باشیم؟

نشانه گیری دقیق در پابجی

چگونه در پابجی نشانه‌گیری دقیق داشته باشیم؟ در این مقاله از رنگو گیم قصد داریم تا شما را با روش‌های نشانه‌گیری در بازی پابجی بیشتر از قبل آشنا کنیم.

بازی‌های تیراندازی بر پایه هدف‌گیری ایجاد شده‌اند. اگر توانایی صحیح تیراندازی را داشته باشید، فرصت شما برای برنده شدن در بازی‌هایی مانند “PUBG Korea” به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد.

اگر علاقه‌مند به بازی‌های Battle Royale هستید، به خوبی می‌دانید که نشانه‌گیری باید دقیق و هدفمند باشد. بازیکنانی که تیراندازی را به درستی انجام می‌دهند و عجله نمی‌کنند، نسبت به سایر بازیکنان درصد برد بیشتری دارند و به پروفایل خود در بازی امتیاز بیشتری می‌افزایند.

بازی PUBG Mobile در چند سال گذشته رشد قابل توجهی داشته و روزانه تعداد زیادی بازیکن به آن جذب شده‌اند. با توجه به اینکه این بازی شامل طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها با خصوصیات و قابلیت‌های مختلف است، شما نیاز دارید که تیراندازی را به درستی انجام دهید.

اما برای تیراندازی صحیح، چه اقداماتی باید انجام دهید؟ این نوع تیراندازی باعث شده که رقابت سخت‌تر شود و گیمرها به دنبال آموزش PUBG برای بازیکنان حرفه‌ای باشند. در واقع، اهمیت آموزش بازی‌های اندروید توسط گیمرها به خوبی درک شده و اهمیت آن به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

پیشنهاد ما به شما :خرید یوسی پابجی

بهترین روش های تیراندازی برای نشانه گیری دقیق در پابجی

مهم نیست که از کدام سلاح استفاده می‌کنید یا در کدام نقشه یا فصل بازی هستید، مهارت شما در اولویت قرار دارد. اگر شما یک بازیکن حرفه‌ای نیستید، ممکن است به دیگران اتهام چیت زدن بدهید و بهانه‌ای برای تیراندازی نامناسب خود ارائه دهید. اما اگر شما یک گیمر حرفه‌ای هستید، می‌دانید که می‌توانید به این ضعف پی ببرید و در آینده با مشکلی روبه‌رو نشوید.

لگد اسلحه ها را کنترل کنید

گان پلی در بازی واقعاً بی‌نظیر است و حتی یک تغییر کوچک در سلاح می‌تواند تغییرات زیادی را به همراه داشته باشد. به طور معمول، نشانه‌گیر را روی بدن بازیکنان قرار می‌دهید، اما شلیک به سر باعث می‌شود که امتیاز بیشتری کسب کنید و دشمن شما نیز سریع‌تر از میدان خارج شود. برای این کار، تلاش کنید از محدود‌کننده صدا (خفه کن) روی سلاح‌ها استفاده کنید و در هنگام تیراندازی، دستتان را کمی به سمت بالا ببرید.

به برد اسلحه ها دقت کنید

هر سلاحی برای فاصله‌ای خاص مناسب است. به عنوان مثال، شما نمی‌توانید از یک شاتگان برای فاصله 500 متری استفاده کنید. اگر چنین کاری انجام دهید، تنها مکان خود را فاش کرده‌اید. سعی کنید در زمان و مکان مناسب از تفنگ مناسب استفاده کنید.

گزینه Aim Assist را روشن کنید

گیم اسیست در بازی PUBG Lite یکی از ویژگی‌های جذاب است که به بازیکنان در هدف‌گیری دقیق‌تر کمک می‌کند. این گزینه باعث می‌شود شلیک‌های شما دقیق‌تر باشند و در نتیجه به دشمنان بیشتر آسیب وارد شود. اگر نمی‌توانید به خوبی حرکت کنید و هدف‌گیری قوی‌ای ندارید، می‌توانید به تنظیمات بازی مراجعه کرده و این گزینه را فعال کنید تا به شما کمک کند.

می توانیم زبان بازی را فارسی کنیم؟

این عنوان در فارسی پشتیبانی نمی‌شود و شما می‌توانید سایر زبان‌های موجود را از بخش تنظیمات مشاهده کنید.

نتیجه گیری

اگر به بخش کنترل ها بروید، سه گزینه مختلف در دسترس خواهد بود. به دنبال گزینه “شلیک راست” بگردید و آن را انتخاب کنید.

پیشنهاد می‌کنم به عنوان یک گیمر به روز، به طور دائمی آموزش بازی‌های اندروید را دنبال کنید. این اقدام باعث می‌شود تا مهارت‌های خود را به صورت حرفه‌ای‌تری در بازی‌ها بهبود بخشید و با آگاهی بیشتری در مورد عناوینی که تجربه می‌کنید، بازی کنید. امروز ما یکی از مباحث مهم در شوترهای آنلاین را به شما آموزش دادیم. به نظر شما چه مهارت دیگری اهمیت دارد؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *