معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

بهترین اسلحه های پابجی موبایل

انتخاب سلاح مناسب شما یکی از اصلی‌ترین اقداماتی است که شما را به یک پلیر بهتر تبدیل خواهد کرد. هر شخص نسبت به سبک بازی خود نیاز به انتخاب بهترین سلاح‌ها و تجهیزات مناسب خودش است. پس چه بهتر است با آگاهی بالاتری نسبت به انجام این کار اقدام نماییم. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین سلاح‌های موجود در بازی متناسب با سبک بازی خودتان آشنا کنیم.

قبل از بررسی این سلاح‌ها بهتر است شما را با سبک بازی خودتان بهتر آشنا کنیم. بازیکنان این بازی به طور کلی به سه دسته راشرها، سیف پلیرها و کمپرها تقسیم‌بندی می‌شوند. راشرها از ابتدا بازی به صورت تهاجمی بازی می‌کنند و توانایی بالایی در نبردهای تن به تن دارند و عموما این بازیکنان با اینترنت مناسب و دیوایس قوی حریفان را مغلوب خودشان می‌کنند. در نبردهای تن به تن، پینگ و دیوایس مناسب می‌تواند در نتیجه مبارزه بسیار تاثیرگذار باشد. اگر شما هم این خصوصیات را دارا می‌باشید و ریسک نبردهای متداول و تن به تن را به جان می‌خرید می‌توانید جزئی از این دسته از بازیکنان باشید.

خرید یوسی پابجی موبایل از مجموعه رنگو گیم

سیف پلیرها عموما با برسی شرایط شروع به انتخاب اقدامات لازم می‌کنند. برای مثال همیشه خود را درگیر مبارزاتی می‌کنند که می‌دانند احتمال برد برای آن‌ها وجود خواهد داشت. در مناطق متوسط نقشه فرود می‌آیند و در روند کلی بازی میانه رو هستند.

کمپرها شامل آن دسته از بازیکنانی می‌شود که از مبارزات نزدیک اجتناب می‌کنند و ترجیهشان زنده مانند تا انتهای بازی است. این بازیکنان تحرک بالایی در بازی ندارند و گاها با قرار گرفتن در جایی که دیگر بازیکنان انتظارشان را ندارد سعی می‌کنند آن‌ها را مغلوب خود کنند. از دیگر خصوصیات این بازیکنان می‌توان به صبر و حوصله‌ی بالا و پایین بودن مهارت‌های درگیری اشاره کرد.

تمامی سه مورد گفته شده تنها بخشی از معیار‌های انتخاب سبک بازیکنان است و عوامل دیگری مانند توانایی هدف گیری، لگد گیری اسلحه، جایگیری مناسب و… می‌تواند در این موارد اثر گذار باشد.

M416

p-j

شاید بتوان گفت محبوب‌ترین و بهترین سلاح بازی همین اسلحه است. این اسلحه با آسیب 43 و لگد متوسط خود می‌تواند یکی از مناسب‌ترین انتخابات برای هر سبک از بازیکنان باشد. کمیابی آن در بازی متوسط است و با پیدا کردن متعلقات مناسب، می‌توان از آن یک سلاح قدرتمند ساخت. بیشترین کاربرد m416 در درگیری‌های متوسط است و همچنین در مبارزات تن به تن با هدف‌گیری درست دشمن را به راحتی مغلوب خواهد کرد. دقت داشته باشید بر روی آن از دوربین‌های مناسب شود تا هدف گیری دقیق‌تری را ارائه دهد. این اسلحه در تمامی نقشه‌های بازی موجود است و از گلوله‌های 5.56mm استفاده می‌کند.

AKM

akm 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

کالیبر اسن سلاح 7.62mm است و به علت قدرت بالای خود محبوبیت زیادی دارد. یکی از مناسب‌ترین سلاح‌ها برای مبارزه تن به تن همین اسلحه است و به علت لگد بالا در فواصل دور و متوسط کاربرد نخواهد داشت. البته که با تمرین زیاد می‌توان از آن در فاصله‌های کمی دورتر یک اسلحه مرگبار ساخت اما لگدگیری و دقت اسلحه به طور چشمگیری دشوار خواهد شد. به علت دلیل کمیابی متوسط این سلاح می‌توان آن را جایگزین خوبی برای ابتدا بازی دانست.

بهترین قیمت سی پی کالاف دیوتی در رنگو گیم

M762

m762 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

این سلاح هم مانند AKM از کالیبر 7.62mm استفاده می‌کند ولی با این تفاوت که آسیب آن نسبت به AKM کمتر ولی سرعت شلیک بالاتری دارد. بر روی این سلاح متعلقات بیشتری قرار می‌گیرد که همین امر موجب می‌شود لگد کمتر و دقت بالاتری در شکلیک داشته باشد. در نبردهای تن به تن بسیار مناسب است و درتمامی نقشه‌های بازی قابل مشاهده است. M762 در مقایسه با سلاح‌های دیگری که از کالیبر 7.62 میلی‌متری استفاده می‌کنند، کمی کنترل‌پذیرتر است. با این حال، با تمرین و تسلط بر شلیک‌های پیاپی آن، می‌توانید به طور موثر از قدرت و قابلیت‌های آن استفاده کنید.

Mini 14

mini 1 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

سلاح‌های متنوعی در دسته مارسک‌من رایفل (Marksman Rifle) وجود دارد ولی اگر بخواهیم بهترین‌شان را انتخاب کنیم می‌توانیم به این سلاح اشاره کنیم. از کالیبر 5.56mm استفاده می‌کند و قابلیت کنترل و لگدگیری مناسبی را ارائه خواهد کرد. اگر سرعت شلیک بالایی دارید، این اسلحه می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما در مبارزات متوسط و دور باشد. اگر به دنبال سلاح قوی‌تری می‌گردید می‌توانید از SKS و SLR استفاده کنید ولی توجه داشته باشید لگدگیری و کنترل این سلاح‌ها دشوارتر خواهد بود. Mini14 را می‌توانید در تمامی نقشه‌ها به جز سانهوک و لیویک پیدا کنید.

MK14

mk14 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

یکی دیگر از دسته سلاح‌های مارسک‌من رایفل (Marksman Rifle) این اسلحه است که به علت داشتن حالت اتومات در شلیک محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده است. از قوی‌ترین کالیبرهای بازی یعنی 7.62mm استفاده می‌کند و در نبردهای تن به تن بسیار مرگبار است. سرعت شلیک بالایی دارد اما باید توجه داشت که تعداد کمی فشنگ در خود جای می‌دهد و فقط می‌توان آن را در ایر دراپ‌ها (Air drop) یافت کرد. اگر خوش شانس باشید می‌توانید با پیدا کردن این سلاح دشمان زیادی را مغلوب خود کنید.

AWM

awm 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

اگر شما هم از علاقه‌مندان سلاح‌های تک تیرانداز هستید این سلاح شاید بهترین گزینه‌ای می‌تواند باشد که برای شما وجود خواهد داشت. با شلیک به سر دشمانتان آن‌ها را بدون قید و شرط مغلوب خواهید کرد و تعداد فشنگ‌های مناسبی برای شما در نظر گرفته شده است. با استفاده از یک دوربین مناسب از آن یک سلاح مرگبار بسازید و از افت تیر کم آن لذت ببرید. این سلاح در ایر دراپ‌ها قرار گرفته و شانس پیدا کردن آن در نقشه کم می‌باشد. شاید تنها متعلقات لازم شما برای استفاده از این سلاح یک دوربین قوی باشد پس اگر در نقشه دوربین مناسبی پیدا کردید شانس خودرا برای پیدا کردن AWM از دست ندهید.

برای خرید یوسی بازی پابجی وارد فروشگاه اینترنتی رنگو گیم شوید.

AMR

amr 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

یکی دیگر از اسنایپ‌های قدرتمند بازی این سلاح است که رنج بالاتری نسبت به تمامی اسنایپ‌ها دارد. این سلاح هم در ایردراپ‌ها قرار دارد و پیدا کردن آن دشوار است. شاید تنها ضعف این سلاح تعداد کم فشنگ‌های آن باشد که مانع استفاده طولانی مدت از آن می‌شود. حالت اتوماتیک برای AMR فعال نیست اما می‌توان با پس از چند شلیک متدوال اقدام به تعویض خشاب آن کرد که کمک می‌کند اگر خطایی در شلیک ابدایی خود داشتید آن را با شلیک بعدی جبران کنید. اگر دقت پایینی در هدف‌گیری دارید این اسلحه مناسب شما نیست زیرا پس از چند شلیک فشنگ‌های آن به اتمام می‌رسد پس در استفاده از آن‌ها تمامی دقت خودرا به کار بگیرید.

M24

m24 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

یکی دیگر از اسنایپ‌های محبوب بازی M24 است که کمیابی آن نسبت به AWM و AMR بیشتر می‌باشد. این سلاح می‌تواند جایگزین مناسبی برای دیگر تک تیراندازهای بازی باشد و آن را می‌توان با کمی خوش شانسی در سطح نقشه پیدا کرد. قدرت شلیک مناسبی ارائه می‌دهد و می‌تواند با یک ضربه به سر هنگامی که کلاه سطح 2 به سر داشته باشید آن را نابود کند. از کالیبر 7.62mm استفاده ‌می‌کند که باعث می‌شود هیچگاه نگران تمام شدن فشنگ‌های خود نباشید.

DBS

dp12 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

یک سلاح کشتار جمعی به حساب می‌آید. در رده سلاح‌های شات گان قرار دارد و با شلیک متداول می‌تواند یک اسلحه بسیار مرگبار باشد. برد شلیک آن از دیگر شاتگان‌های موجود در بازی بیشتر است و در استفاده از آن فقط نیاز به داشتن مقدار کمی دقت هدفگیری و اینترنت مناسب دارید. در تمامی نقشه‌ها به جز لیویک و سانهوک قابل مشاهده است و جایگزین آن می‌تواند سلاح‌های S686 ، M1014 و S12K باشد. دقت داشته باشید استفاده متداول از DBS می‌تواند باعث کاهش مهارت‌های مبارزه شما در فواصل نزدیک شود پس در استفاده از آن افراط نکنید.

DP-28

dp28 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

از دسته سلاح‌های ماشین گان است که از کالیبر 7.62mm استفاده می‌کند. این سلاح به علت قدرت مناسب و لگد پایین محبوبیت بالایی در بین بازیکنان تازه وارد دارد. حجم خشاب بالا و کمیابی مناسب از دیگر ویژگی‌های این سلاح می‌باشد. اگر فکر می‌کنید علاقه به مبارزات دور و متوسط دارید و لگدگیری مناسبی ندارید این سلاح بهترین گزینه برای شما می‌باشد. در سال‌های اخیر به دلیل عفت قدرت این اسلحه محبوبیت آن کاهش یافته است اما همچنان گزینه خوبی برای استفاده محسوب می‌شود.

MG3

mg3 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

شاید بتوان آن را یکی از بهترین سلاح‌های بازی دانست که هم از قوی‌ترین کالیبر در بازی ینی 7.62mm استفاده می‌کند و هم سرعت شلیک بالایی دارد. اگر خوش شانس باشی می‌توانید آن را در ایردراپ‌ها پیدا کنید و با هر مهارتی که داشته باشید برتری زیادی نسبت به دیگر بازیکنان پیدا کنید. این سلاح توانایی تنظیم سرعت شلیک را در دوحالت دارد و می‌توان از آن در هر فاصله‌ای استفاده کرد.

UMP45

ump45 1 - معرفی کاربردی ترین و بهترین اسلحه های پابجی موبایل

یک سلاح قدیمی کی طی مرور زمان فشنگ‌های آن از 9mm به 45ACP تغییر کرده است. این تغییرات موجب افزایش محبوبیت بسیار زیاد و ساخت سلاحی قدرتمند در درگیری‌های نزدیک شد. سرعت مناسب شلیک از دیگر مزیت‌ها این اسلحه می‌باشد. افت تیر این سلاح در فواصل دور بالا می‌باشد و توصیه می‌شود در درگیری‌های نزدیک از آن استفاده شود. این سلاح به طور کلی نیاز به متعلقات خاصی ندارد و نیاز نیست برای آن به دنبال قطعه خاصی جز مگ باشید. در تمامی نقشه‌های بازی پیدا می‌شود و به راحتی می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد. بهتر است اگر هدف گیری نسبتا دقیقی دارید از این سلاح استفاده کنید زیرا فشنگ آن از فشنگ 7.62mm قدرتمندتر نیست ولی اگر از سرعت شلیک بالای آن نهایت استفاده را ببرید در بسیاری از نبردها پیروز خواهید شد.

جمع بندی

دقت داشته باشید تمامی مطالب گفته شده تنها بخشی از سلاح‌های بازی پابجی می‌باشد و باقی سلاح‌های موجود در بازی می‌تواند نوعی جایگزین برای این اسلحه‌ها باشد. هرشخص نسبت به سبک بازی و مهارت‌های خود در انتخاب سلاح تصمیم‌گیری می‌کند و نمی‌توان بهترین را مشخص کرد اما ما در این مقاله با قدرتمند‌ترین آن‌ها شما را آشنا کرده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *