آموزش پابجی موبایل

معرفی بهترین نقاط فرود در نقشه‌ های پابجی

نقاط فرود پابجی

پابجی یکی از بزرگترین بازی‌های نبرد رویال در بازار است. این بازی نقشه‌ها و مپ‌های متنوعی دارد که هر کدام المان‌های منحصر به فرد خود را دارند. در همه این مپ‌ها یک چیز مشترک است آن هم نقطه فرود است. این نقطه فرود می‌تواند سرنوشت بازی را تغییر دهد. در این مقاله در فروشگاه رنگوگیم مهمترین نقاط فرود پابجی را برای شما مشخص می‌کنیم.

مپ Erangel

Georgopol

اینجا بزرگ‌ترین شهر Erangel بوده و بیشتر از آپارتمان‌ها تشکیل شده است. اینجا احتمال پیدا کردن لوت خوب نسبتا بالاست و از طرفی هم ممکن است با بازیکنان دیگر برخورد داشته باشید. خوشبختانه در اینجا به راحتی می‌توانید یک وسیله نقلیه برای خود کنید که کارتان را برای مقاطع بعدی بازی راحت‌تر خواهد کرد.

School و Rozhok

«مدرسه» به عنوان یکی از مکان‌های مرکزی این مپ، غالبا شامل لوت بسیار خوبی می‌شود. اما همانطور هم که حدس می‌زنید این جا مکان محبوبی برای بازیکنان است؛ اگر خواستید این جا فرود بیایید آماده نبرد با بازیکنان دیگر و یک مسابقه سخت برای بهترین لوت باشید. اما اگر بتوانید پیروز از آن بیرون آیید، می‌توانید یک ماشین در گاراژ نزدیک مدرسه پیدا کنید. با توجه به موقعیت مرکزی آن در مدرسه هم تقریبا هیچ وقت فاصله چندانی با دایره نخواهید داشت.

خرید ارزان یوسی پابجی موبایل  با ارسال فوری از فروشگاه رنگوگیم

Quarry

اینجا واقع در جنوب غرب Erangel است و لوت نسبتا خوبی را شامل می‌شود. اگر گذر دایره امن به آن طرف‌ها افتاد مکان بدی برای گشتن نیست، اما به دلیل فضای بازش باید مراقب درگیری با بازیکنان دیگر باشید.

Sosnovka Military Base

اینجا با اختلاف خطرناک‌ترین منطقه برای فرود است؛ تقریبا می‌توانید مطمئن باشید که بهترین لوت ممکن را پیدا می‌کنید. اما از طرف دیگر بازیکنان با تجربه دیگر هم معمولا به سرعت خودشان را به آنجا می‌رسانند.

Stalber

یک کوه بزرگ با مقدار اندکی لوت. برای یک شروع امن مکان بدی نیست، اما انتظار تجهیزات آن چنانی نداشته باشید. و در ضمن، احتمالا باید راه درازی تا دایره بعدی طی کنید.

خرید سی پی

The Bunkers

در پناهگاه‌های Erangel همواره می‌توانید لوت‌های بسیار خوبی پیدا کنید، اما متعاقبا هم برای زنده بیرون آمدن از تونل‌هایش رقبای زیادی خواهید داشت.

Novorepnoye

Novorepnoye پر شده از کانتینرهایی که پر از سلاح‌ها و تجهیزات سطح بالا هستند و بازیکنان بسیاری هم آنجا را به عنوان مقصد انتخاب می‌کنند. برای فرار نیز به ماشین‌ها و قایق‌های متعددی دسترسی خواهید داشت.

جنوب غربی Lipvoka

این نقطه از مپ عملا یک سوراخ بزرگ با پنج انبار، دو خانه و یک ساختمان بزرگ نظامی است. پس تجهیزات خوبی برای پیدا کردن در اختیار خواهید داشت. اما بسیاری از بازیکنان دیگر نیز ایده‌ای مشابه خواهند داشت و اگر حواستان نباشد، می‌توانید در تیررس اسنایپرهای کمپ کرده قرار بگیرید.

مپ Miramar

دومین مپی بود که به پابجی اضافه شد و در ابتدای عرضه‌اش، به علت تنوعی که برای بازیکنان ایجاد کرده بود مورد استقبال واقع شد. اما پس از آشنایی بیشتر بازیکنان با آن، نظرات کمی به سوی منفی‌تر شدن رفت. علت آن هم بیشتر به ظاهر نه چندان جذاب مپ و پتانسیل محدود گیم پلی برمی‌گشت. Miramar به علت فضای بیابانی و بدون کاورش می‌تواند بهشت اسنایپرها باشد، اما جاهای شلوغ‌ترش نیز می‌توانند میزبان درگیری‌های جذابی باشند.

El Pozo

El Pozo می‌تواند یک انتخاب ریسکی باشد، مخصوصا مسیر هواپیما از اطراف آن رد شود. اما به عنوان دومین شهر بزرگ این مپ، در صورت زنده ماندن می‌توانید شروع بسیار خوبی برای بازی خود داشته باشید.

Water Treatment

اینجا شاید ظاهرا مکان افتضاحی برای فرود به نظر برسد، اما اتفاقا لوت بسیار خوبی در آن پیدا می‌شود. البته بازیکنان امروزه بیشتر با آن آشنا شده‌اند و در صورت نزدیکی به مسیر هواپیما، رقبای نسبتا زیادی می‌توانید آنجا پیدا کنید.

خرید سی پی ارزان

Los Leones

به عنوان بزرگترین شهر در کل بازی، Los Leones می‌تواند وسوسه برانگیزترین مکان برای فرود باشد. هر چقدر که دلتان می‌خواهد می‌توانید برای خود سلاح و تجهیزات پیدا کنید، اما مسلما نیز بازیکنان دیگر هم ایده‌ای مشابه خواهند داشت.

Hacienda del Patron

اگر تازه وارد Miramar شده‌اید ممکن است با خود فکر کنید که هیچ دلیلی برای فرود در این مکان وجود ندارد، اما سخت در اشتباهید. این مکان کوچک که در کنار شهر San Martin قرار دارد می‌تواند شامل تجهیزات خیلی بیشتر از چیزی باشد که می‌توانید حمل کنید.

مرجع خرید انواع بسته‌های سی پی کالاف دیوتی در ایران

Pec‎ado

یک مکان مرکزی، کوچک، و پر از لوت خوشگل. همواره می‌توانید انتظار داشته باشید که بازیکنان بسیار زیادی هم همراه شما وارد اینجا شوند. از این رو، احتمال مرگ در اینجا بالاست. اما با این حال Pecado می‌تواند مکان مناسبی برای تمرین کردن باشد.

مپ Sanhok

مپ ۴ در ۴ کیلومتری Sanhok در پابجی با اختلاف کوچکترین مپ بازی است. از این رو تقریبا همواره بازیکنان رقیب در نزدیکی هم قرار دارند و با افزایش درگیری‌ها، سرعت هر مچ هم افزایش پیدا می‌کند. پس در نتیجه مکان‌های مختلف بازی بیشتر از سایر مپ‌ها مورد غارت بازیکنان قرار می‌گیرند و حتی جاهای خلوت‌تر نیز طولی نمی‌کشد تا توجه بازیکنان دیگر را جلب کنند.

Paradise Resort

Paradise Resort یک مکان بزرگ است که در نزدیکی مرکز مپ قرار دارد. لوت اینجا عالی است، اما به همین خاطر بازیکنان زیادی هم با شما بر سرشان رقابت خواهند کرد. حتی اگر هم مسیر هواپیما خیلی دورتر از اینجا باشد، به احتمال بسیار زیاد با ورود به Paradise Resort تنها نخواهید بود.

Boot Camp

اینجا یک جورهایی معادل همان School یا Pecado است، اما یک تفاوت اساسی با آن‌ها دارد. بزرگی این مکان نسبت به آن دو باعث می‌شود که بیش از یک نفر یا گروه بتوانند از آن زنده خارج شوند.

راهنمای کامل نقشه ارانگل پابجی موبایل (Erangel) در این بخش از فروشگاه اینترنتی رنگوگیم

Quarry

Quarry برای یک شروع آرام‌تر می‌تواند گزینه مناسبی باشد. اینجا برای لوت بهترین مکان نیست و بازیکنان به ندرت به سمتش می‌روند.

Camp Bravo

لوت Camp Bravo عالی است، اما موقعیتش در گوشه مپ می‌تواند کمی کارتان را برای رسیدن به دایره بعدی مشکل‌ساز کند. اگر از برنامه خود مطمئنید، اینجا می‌تواند گزینه مناسبی باشد و با ماشین‌های پارک شده در اطراف می‌توانید راحت فرار کنید.

Ha Thin

اینجا به طرز سورپرایزکننده‌ای جای خوب و بزرگی برای لوت کردن به شمار می‌رود. البته اگر دیدید مسیر هواپیما خیلی با آن فاصله دارد، شاید بهتر باشد مکان دیگری را انتخاب کنید.

خرید یوسی ارزان

مپ Vikendi

مپ ۶ در ۶ کیلومتری Vikendi چهارمین مپی بود که به پابجی اضافه شد. این نقشه برفی از نظر بزرگی به پای Erangel و Miramar نمی‌رسد، اما از Sanhok بزرگ‌تر است.

Train Lines

عبور از تپه‌های سرد ویکندی حالا به لطف قطارهایی که دورتادور مپ می‌چرخند کمی آسان‌تر شده است. یازده ایستگاه در مپ وجود دارند که بازیکنان در آن‌ها می‌توانند سوار و یا پیاده شوند. یک خط قطار در لب مرز مپ حرکت می‌کند و در اوایل بازی برای جابجایی می‌تواند کارآمد باشد. دو خط دیگر هم در داخل مپ می‌چرخند و غالبا درگیری‌های زیادی در اطراف و یا حتی داخل قطار شکل می‌گیرد. خطوط قطار روی مپ مشخص هستند و اگر قصد دارید فورا نقل مکان کنید، در نزدیکی آن‌ها حرکت کنید.

دلیل محبوبیت بازی پابجی در دنیا را در این بخش مطالعه کنید.

Goroka

Goroka یکی از چهار شهریست که در Vikendi قرار دارد و مانند هر شهر دیگری در پابجی، شامل لوت خوبی در ساختمان‌هایش می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم که روی سقف ساختمان‌های بخش شمالی و کنار جاده اصلی شهر فرود آیید تا راحت‌تر بتوانید به مبارزه با رقیبان بروید.

Winery

یکی از جنوبی‌ترین مکان‌های مپ که کنار Pilnec قرار دارد. نکته‌ای که درباره اینجا وجود دارد این است که بازیکنان بسیاری ابتدا برای پیدا کردن لوت به Pilnec می‌روند و سپس برای گرفتن مقداری کیل به سمت Winery می‌آیند. اما اگر حواستان را جمع کنید می‌توانید صدایشان را بشنوید.

Cosmodrome

پایگاه فضایی متروکه Cosmodrome معروف‌ترین مکان این مپ به شمار می‌رود. در ساختمان‌های اینجا می‌توانید لوت خوبی پیدا کنید، اما حرکت در آن‌ها می‌تواند وقت‌گیر باشد و می‌تواند در مواقعی که محدودیت زمانی دارید دردسرساز شود.

Castle

هر مپ پابجی باید یک مکان شلوغ و پر از درگیری داشته باشد و Castle هم نزدیک‌ترین چیزیست که به یک School یا Boot Camp می‌توانید در Vikendi پیدا کنید. اگر به دنبال جایی برای کمپ کردن تا آخر بازی می‌گردید بیخیال این یکی شوید، اما اگر به دنبال جایی برای تمرین مهارت‌های تیراندازی خود می‌گردید Castle می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *