آموزش کالاف دیوتی موبایل

چگونه در کالاف دیوتی موبایل Clan Border را دریافت کنیم؟

Clan Border در کالاف دیوتی موبایل

در این مقاله به دریافت Clan Border در کالاف دیوتی موبایل می‌پردازیم که برای شما عزیزان می‌تواند یک آموزش کاربردی باشد. در ادامه همراه با رنگو گیم باشید.

ما در اینجا حاضریم تا تمام جزئیات مرتبط با Clan Border در بازی کالاف دیوتی موبایل را برای شما بررسی کنیم. این شامل راه‌هایی برای دستیابی به کلن بوردر، تجهیزات مورد نیاز و مکان‌هایی که می‌توانید انتظار داشته باشید که مرز قبیله‌تان برای دیگر بازیکنان قابل مشاهده باشد، می‌شود. در این آموزش کالاف دیوتی موبایل در کنار شما هستیم.

در بازی‌های کالاف دیوتی در طول سال‌ها، متدهای متعددی برای بازیکنان به منظور نمایندگی در کلن خود وجود داشته است. این شامل برچسب‌های قبیله، نشان‌ها و راهنماهای موضوعی و همچنین مرزهای قبیله می‌شود. به صورت دقیق‌تر، مرزهای قبیله یک ابزار برای نمایش ویژگی‌هایی هستند که در بهبود قبیله‌ی خود در کالاف دیوتی موبایل انجام داده‌اید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را می‌توانید از رنگو گیم با قیمت مناسب داشته باشید.

نحوه دریافت کلن بوردر در کالاف دیوتی موبایل

بطور طبیعی، مرزهای قبیله فقط به بازیکنانی پاداش داده می‌شود که به عنوان یک عضو از یک قبیله در بازی شرکت می‌کنند. در حال حاضر، هر قبیله بر اساس سهم بازیکنانی که به عنوان اعضای آن قبیله شناخته می‌شوند، رتبه‌بندی می‌شود.

برای افزایش رتبه قبیله، باید تعداد کافی از تروفی‌ها را به دست آورید تا به رتبه‌بندی بالاتری برسید. همچنین، جوایزی که در پایان هر هفته در مسابقات به شما اعطا می‌شود، به تناسب جایگاه نهایی شما در آن مسابقات و تعداد گره‌هایی که قبیله شما در آن‌ها رتبه اول گرفته است، تعیین می‌شود.

بازیکنانی که رتبه حرفه‌ای یا بالاتری دارند و عضو یک قبیله هستند، در پایان هر سری مسابقات با دریافت یک مرز قبیله و امتیازهای قبیله پاداش دارند. اما تعداد امتیازهای قبیله که بازیکنان به دست می‌آورند، بستگی به جایگاه‌های بالاتری که قبیله شما در آن سری مسابقات داشته باشد، دارد.

نحوه تجهیز کردن clan border در کالاف دیوتی موبایل

پس از دریافت پاداش با مرز قبیله، باید به جایی که ایمیل خود را بررسی می‌کنید بروید و پاداش را بازخرید کنید. در منوی اصلی بازی، در سمت بالا، یک نماد پاکت نامه را مشاهده خواهید کرد. باید روی این نماد پاکت نامه ضربه بزنید. سپس به سادگی روی نامه پاداش جنگ قبیله ضربه بزنید تا پاداش‌های خود را بازخرید کنید.

بعد از بازخرید پاداش، مرز قبیله به طور خودکار بر روی نمایه شما اعمال خواهد شد، بنابراین نیازی به تجهیز دستی آن ندارید. برای تأیید اعمال شدن مرز قبیله، می‌توانید به نماد پروفایل خود در گوشه سمت چپ بالای صفحه بروید و آنجا مشاهده کنید که آیا مرز قبیله برای شما اعمال شده است یا خیر.

خرید ارزان یوسی پابجی موبایل با ارسال فوری از فروشگاه رنگو گیم

کلن بوردر کجا قابل مشاهده است؟

بعد از اعمال مرز قبیله، می‌توانید بدانید که بازیکنان دیگر می‌توانند آن را کجا مشاهده کنند. مرز قبیله شما به سه مکان قابل مشاهده است و توجه داشته باشید که حاشیه همیشه مستقیماً بالای نمایه شما خواهد بود. این سه مکان عبارتند از:

1. زمانی که شما و سایر بازیکنان در حال بارگیری در یک مسابقه هستید.

2. در گوشه بالا سمت چپ، وقتی که دوربین نهایی را دریافت می‌کنید.

3. در صفحه MVP (بهترین بازیکن) پس از پایان مسابقه.

4. در صفحه پیروزی یا شکست پس از پایان مسابقه.

از این راه‌ها، بازیکنان دیگر می‌توانند به راحتی مرز قبیله شما را در بازی کالاف دیوتی موبایل مشاهده کنند و اطلاعاتی در مورد آن را بدست آورند.

نظر شما درباره Clan Border در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ نظرات خود را در زیر همین پست برای ما کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *