آموزش پابجی موبایل, مقالات

آموزش رنک آپ در پابجی موبایل

نکات رنک اپ در پابجی موبایل

رنک آپ در پابجی موبایل می‌تواند یک امر بسیار چالشی و سخت باشد که بسیاری از بازیکنان برای نمایش توانایی‌های خود و دریافت جوایز رنک‌های بالاتر اقدام به انجام این کار می‌کنند.

سیستم رنک‌بندی پابجی را برای شما در ادامه نمایش خواهیم داد و در این مقاله قصد داریم تا به شما کمک کنیم رنک آپ بسیار راحت‌تری را تجربه کنید.

رنک آپ در پابجی موبایل

اگر با سیستم رنک بندی پابجی موبایل تاکنون آشنا نبوده‌اید، برای شما خلاصه‌ای از این موضوع شرح خواهیم داد. اکثرا می‌توان گفت در تمامی بازی‌های آنلاین ارائه شده در بازار، یک سیستم رتبه بندی شده برای ایجاد تمایز میان سطح بازیکنان و افزایش میل به بازی کردن وجود دارد. در پابجی موبایل این سیستم به این صورت است که شما بر اساس رتبه و عملیات‌هایی که در حین بازی انجام می‌دهید، امتیازهایی دریافت خواهید کرد که در رتبه بندی شما تاثیر گذار است. هرچه که بتوانید به نفر اول شدن در مچ نزدیک شوید، امتیازات بالاتری هم دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که عوامل دیگری مانند تعداد کیل و دمیج شما در این امتیاز گیری تاثیر گذار است. اگر هم در ابتدای بازی کشته شوید، طبیعتا از امتیازتان کسر خواهد شد. هرچه که رنک بالاتری داشته باشید، باید با بازیکنان هم سطح خودتان به مبارزه بپردازید و بازی برای شما سخت‌تر خواهد شد. هرچقدر هم که به رنک‌های بالای جدول نزدیک شوید، امتیازی که در طول بازی دریافت می‌کنید کمتر خواهد شد و شما نیاز دارید تا فعالیت بهتری از خودتان در طول بازی به نمایش بگذارید.

آموزش رنک اپ در پابجی

مهم  ترین نکات رنک آپ در پابجی موبایل

در ادامه ما برخی نکات را برای شما شرح خواهیم داد که بتوانید رنک آپ بهتر و سریع‌تری داشته باشید.

انتخاب حالت بازی: در ابتدا شما باید یکی از سه حالت بازی (سولو، دوو و اسکواد) را برای رنک آپ انتخاب کنید. زیرا هر یک از این سه حالت رنک‌بندی جداگانه برای خودشان دارند.

انتخاب هم تیمی مناسب: یکی دیگر از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که اگر می‌خواهید به صورت دوو یا اسکواد بازی کنید، بهتر است هم تیمی‌های مناسب خودتان را پیدا کنید. کسانی که از مهارت بازی بالایی برخوردار هستند و سبک بازی شما به آن‌ها نزدیک‌تر است. شما باید به صورت گروهی حرکت کنید و هوای یکدیگر را در طول بازی داشته باشید.

پرهیز از درگیری: هرچه که شما به رنک بالاتری دست پیدا کنید، مبارزات برایتان خطرناک‌تر خواهد بود. پس بهتر است از درگیری‌های غیر ضروری به شدت پرهیز کنید و با برنامه ریزی درست حرکت کنید.

خرید ارزان یوسی پابجی موبایل با ارسال فوری از فروشگاه رنگوگیم

دمیج بزنید: میزان دمیج شما یکی از عوامل تاثیرگذار در امتیاز گیری خواهد بود. بهتر است تا جایی که می‌توانید به دشمان آسیب وارد کنید، حتی اگر بدانید آنها را به طور کامل نخواهید کشت. توجه داشته باشید این امر موجب کشته شدن خودتان و هم تیمی‌هایتان نشود.

مکانی مناسب فرود بیایید: یکی دیگر از عوامل مهم که باید به آن توجه داشته باشید این است که باید در مکان نسبتا امن فرود بیایید و احتمال مرگ خودتان را در ابتدای بازی کاهش دهید. مهم نیست که شما چه میزان مهارتی در مبارزه دارید، فرود شما در مکانی شلوغ ممکن است خطرناک باشد.

انتخاب نقشه مناسب: همانطور که ممکن است بدانید، در هر یک از نقشه‌های بازی مدت زمان متفاوتی نبرد در آن‌ها طول خواهد کشید و بر اساس ابعاد و موقعیت آب و هواییشان دسته بندی می‌شوند. نقشه‌های بزرگ‌تر امتیاز بیشتری ممکن است به شما بدهد ولی از آن طرف هم وقت بیشتری از شما خواهند گرفت. بهتر است یک نقشه مناسب با شرایط خودتان انتخاب کنید و فقط در همان به رنک آپ بپردازید.

سعی کنید زنده بمانید: هرچه شما به اواخر بازی نزدیک‌تر شوید، میزان امتیاز بالاتری دریافت خواهید کرد. پس بهتر است تمام تلاش خودتان را بکنید تا بیشتر زنده بمانید.

صبر داشته باشید: یکی از مهم‌ترین عواملی که در رنک آپ شما تاثیر گذار است، صبر خواهد بود. باید توجه داشته باشید رنک آپ یک امر راحت و سریع نیست و ممکن است بالا و پایین‌‌های زیادی داشته باشد. اگر امتیاز زیادی از دست دادید، به خودتان مسلط باشید و سعی نکنید آن را به فرصت جبران کنید. بازی کردن با عصابی خراب فقط نتایج منفی‌ای به همراه خواهد داشت.

به هم تیمی‌هایتان کمک کنید: ریوایو کردن هم تیمی‌هایتان به افزایش امتیاز شما در بازی کمک خواهد کرد و اگر بتوانید همگی به سلامت از بازی جان سالم به در ببرید، امتیاز بالاتری خواهید گرفت.

موارد گفته شده تنها برخی از نکات مهم در رنک آپ است که رعایت آن‌ها بسیار مهم خواهد بود.

مرجع خرید انواع بسته‌های سی پی کالاف دیوتی در ایران فروشگاه رنگوگیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *