آموزش پابجی موبایل, مقالات

نکات کلیدی کمپ کردن در پابجی موبایل

چگونه در پابجی کمپ کنیم

شاید شماهم فکر کنید که کمپ کردن در بازی می‌توان از جانب ضعف و عدم مهارت کافی یک بازیکن باشد ولی باید به شما بگوییم که کمپ کردن، به خودی خود یک مهارت و یک استراتژی مهم برای هربازی کنی است. گاها ممکن است پیش آید که تنها راه نجات شما صبر کردن منتظر ماندن برای وجود آمدن شرایطی بهتر برای حمله باشد. اگر صبر کافی و دقت لازم را نداشته باشید و خودتان را با این حرف که نوب‌ها کمپ می‌کنند گول بزنید، شاید نتوانید همیشه نتایج درخشانی در بازی دریافت کنید. پابجی موبایل یک بازی مهیج و سراسر از استراتژی است که باید قدرت تحلیل بالایی برای موفقیت در آن داشته باشید. باید تمامی سبک‌های بازی را آموزش ببینید و در آن ها مهخارت لازم را به دست بیاورید.

البته که ما استفاده از هیچ استراتژی را به صورت افراطی توصیه نمی‌کنیم و فقط به شما می‌گوییم که نسبت به شرایط بهترین تصمیمات را بگیرید. کمپ کردن یکی از همان استراتژی‌هایی است که باید برای مواقع ضروری در آن مهارت داشته باشید.

مرجع خرید انواع بسته‌های سی پی کالاف دیوتی در ایران

آموزش کمپ کردن در پابجی موبایل

در قدم اول بهتر است بدانید که کمپ کردن به صورت افراطی ممکن است به بازی شما آسیب زیادی وارد کند و نتوانید مهارت‌های لازم را برای ادامه بازی کسب کنید. پس بهتر است از این استراتژی تنها در مواقعی که صلاح می‌دانید استفاده شود.

برای کمپ کردن در بازی، آموزش برخی نکات حیاتی است که عبارتند از:

  • موقعیت شناسی: در قدم اول شما باید موقعیت خود و حریفانتان را آنالیز کرده تا مطمئن شوید راهی جز کمپ کردن برایتان باقی نمانده است.
  • آگاهی از موقعیت و زمان زون بعدی: گاهی ممکن است در اواخر بسته شدن زون شما مجبور به کمپ کردن باشید و بهتر است زمان را به درستی مدیریت کنید. برای این کار ابتدا از نقشه بازی میزان فاصله خودرا از زون بعد بسنجید و حواستان باشد که هرچقدر دایره زون کوچک تر باشد ممکن است برای شما آسیب بیشتری را به همراه داشته باشد.
  • بررسی اقلام موجود در کیف: اقلامی از جمله کیت، بانداژ، سرنگ و نوشیدنی‌ها می‌تواند بسیار برای شما حیاتی باشد. مخصوصا اگر در اواخر زون گیر کرده باشید. همچنین استفاده از نارنجک‌ها می‌تواند در پیروزی شما بسیار تاثیر گذار واقع شود. به گونه‌ای که شما توانایی درگیری از راه دور را دارید و موقعیت شماهم لو نخواهد رفت.
  • حریفان خودرا بشناسید: در طول بازی شما می‌تواند با مشاهده کیل مسیج‌ها نسبت به مهارت حریفان خود اطلاعاتی را دریافت کنید. طبیعتا اگر شخصی با کیل مسیج‌های بیشتر و گاها زیباتر اقدام به از بین بردن دشمنان کند، شما اسم آن را به خاطر خواهید سپرد و در حین درگیری او را شناسایی خواهید کرد.
  • اسکین مناسب: نه تنها برای کمپ کردن، بلکه به طور کلی بهتر است از لباس‌ها و اسکین‌های بسیار بزرگ و رنگی استفاده نکنید، زیرا ممکن است پیدا کردن شما و هدف گیری برای حرفیان بسیار راحت باشد. از لباس‌ها خنثی و ترجیحا سازگار با محیط برای بازی خود استفاده کنید.
  • محیط بازی را بشناسید: در تمامی نقشه‌های بازی، مکان‌هایی مخفی تعبیه شده است که اگر شما آن‌ها را بشناسید، می‌توانید بسیاری از بازیکنان را غافلگیر کنید.
  • از کاور استفاده کنید: اگر در محیطی باز مجبور به درگیری شده‌اید، بهتر است همیشه از کاور مناسب برای حمله و مخفی کردن خود استفاده کنید. این کاور هم به مخفی ماندن شما کمک خواهد کرد هم در هنگام درگیری می‌تواند سنگر خوبی برای غافلگیری حرفان باشد.
  • صبر داشته باشید: گاهی ممکن است شما مجبور به کمپ کردن برای چندین دقیقه باشید و بدانید که با درگیر شدن به احتمال زیاد جان خودرا از دست خواهید داد. پس صبر خودرا افزایش دهید و منتظر بهترین موقعیت برای حمله یا فرار باشید.
  • وسایل خودرا را خالی کنید: در بسیاری از مواقع مخصوصا در انتهای بازی، مخفی ماندن برای شما امری حیاتی خواهد بود و بهترین راه، دراپ کردن یا انداختن لباس‌ها و کیف است. این کار به شما کمک خواهد کرد که بتوانید بر روی زمین به خوبی مخفی شوید.
  • وقت شناس باشید: ترجیح ما بر مغلوب کردن حریفان است نه فرار از آن‌ها، پس بهتر است اگر می‌توانید با شناسایی موقعیت مناسب آن‌ها را غافلگیر کنید و به لابی هدایتشان کنید.

چگونه در پابجی رنک اپ کنیم

خرید ارزان یوسی پابجی موبایل با ارسال فوری

به طور خلاصه

کمپ کردن در بازی PUBG به معنای انتخاب یک مکان استراتژیک و پنهان برای مخفی ماندن و از دید دشمنان فرار کردن است. این روش تاکتیکی برای زنده ماندن در بازی است و به شما اجازه می‌دهد تا از مواجهه مستقیم با دشمنان خود دوری کنید و در حالت پنهانی حرکت کنید. با کمپ کردن، شما می‌توانید از مکان‌هایی مانند ساختمان‌ها، درختان، سنگ‌ها و تپه‌ها بهره‌برداری کنید تا خود را از دید دشمنان مخفی کنید و در لحظه مناسب برای حمله به آن‌ها آماده شوید. همچنین، کمپ کردن به شما امکان می‌دهد برای مدت طولانی‌تری در بازی بمانید و به تدریج به مناطق بازی نفوذ کنید. با این حال، باید به‌یاد داشته باشید که برخی از بازیکنان ممکن است به‌دنبال کمپ کننده‌ها بگردند و در صورت شناسایی شدن، شما نیز در خطر قرار می‌گیرید. بنابراین، استفاده صحیح از روش کمپ کردن و ترکیب آن با استراتژی‌های دیگر در بازی بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *