مقالات

جدید ترین آپدیت کلش رویال و اضافه شدن کارت The Cannoneer

The Cannoneer کلش رویال

بلاخره یک تغییر جدید در بازی کلش رویال باعث شد تا مثل همیشه، استراتژی بازیکنان برای حمله و دفاع از ساختمان‌های خودشان تغییر کند. تقریبا هر تغییری که در بازی اتفاق میفتد، باعث می‌شود دیته نبردهای جدیدی به بازی اضافه شود و نحوه مقابله با دشمنان تغییر کند. اما این تغییر دیگر اضافه شدن یک کارت معمولی و جدید نیست.

کارت جدید کلش رویال The Cannoneer

با آپدیت جدید کلش رویال، یک توپ غولپیکر جای پرنسس زیبای مارا گرفته است. اگر بخواهیم به طور کلی نظرمان را در این خصوص بیان کنیم، می‌توانیم بگوییم ایجاد چنین تغییری که بتواند استراتژی بازیکنان را دچار تغییر شدیدی کند لازم بود اما می‌توانست به شکل بسیار جالب‌تر و دلنشین‌تر این کار را انجام داد. اضافه کردن این کارت به خودی خود شاید مقداری جالب باشد ولی پس از پذشت مدت زمان کوتاهی، وقتی متوجه شوید نمی‌توانید بدون هزینه کردن به راحتی آن را دریافت کنید و ارتقا دهید، از آن پشیمان می‌شوید.

مشخصات The Cannoneer

همانطور که از اسم این کارت پیدا است یک توپ غولپیکر خواهد بود که بر روی برج های فرعی ما قرار خواهد گرفت. این توپ با میزان آسیب شدیدی که به دشمنان وارد می‌کند، می‌تواند به راحتی آن‌ها را از میان بردارد. اما توجه داشته باشید هیچ خوبی بی دلیل نیست. درست است که قدرت این توپ بسیار زیاد است، اما سرعت شلیک آن به شدت کاهش یافته است و نمی‌شود خیلی به آن اعتماد کرد. البته به این نکته باید توجه داشت که رنج و برد این توپ بیشتر است و ابعاد خوبی را می‌تواند پوشش دهد.

گاهی ممکن است حرف شما با ریختن تعدادی خفاش، شما را مجبور به ریختن کارت برای دفاع از ساختمان کند، در صورتی که برج پرنسس به راحتی خفاش‌هارا نابود می‌کرد. به طور کلی هر کدام از این دو برج مزایای خودشان را دارند و در شرایط مختلف به کار خواهند آمد.

خرید ارزان یوسی پابجی موبایل با ارسال فوری

The Cannoneer برای چه ترکیب های مناسب است

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، ضعف این کارت در سرعت شلیکش خواهد بود و ممکن است در بسیاری از مواقع نیاز به ریختن سرباز برای معطل کردن دشمنان داشته باشد. پس بهترین گزینه برای استفاده از این کارت، ترکیب‌های سایکل و سبک خواهد بود. ترکیب‌های سایکل به علت ویژگی خاص خود که توانایی ریختن چندین سرباز را به طور متداول دارند، می‌توانند گزینه بسیار خوبی برای معطل کردن سربازن دشمن باشند. هوک سایکل یا بریج اسپم دوتا از ترکیب‌های مناسب در این خصوص است. البته که ترکیب‎‌های بسیار زیاد دیگری در این خصوص ساختده شده و در آینده ساخته خواهند شد.

چگونه The Cannoneer را دریافت کنیم

همانطور که در ابتدای مقاله هم اشاره شد، گرفتن این کارت بدون پرداخت هزینه به سوی بازی، کار دشواری خواهد بود که همین موضوع موجب شده است بسیاری از مخاطبان، سوپرسل را شرکتی سودجو خطاب کنند. اما برای گرفتن این کارت بدون هزینه راهی وجود دارد. شما هم در طول بازی، هنگامی که به نبرد پرداخته اید و پیروز شده اید، تعدادی صندوق به عنوان غنیمت از بازی دریافت خواهید کرد. بعد از آپدیت جدید کلش رویال، یک صندوق جدید به بازی اضافه شده است که برای باز کردن آن نیازی به صبر کردن ندارید. یعنی پس از دریافت این صندوق، می‌توانید بلافاصله آن‌را باز کنید. در این صندوق دو دسته کارت وجود دارد. اولین دسته کارت همان کارت پرنسس خودمان است که می‌تواند باعث شود برج‌های خودرا ارتقا دهید. دسته دوم همان کارت جدید بازی یعنی توپچی است که می‌توانید آن‌را دریافت کنید. توجه داشته باشید گرفتن کارت توپچی شانس کمی دارد و ارتقای آن می‌تواند بسیار دشوار و خسته کننده باشد.

صندوق جدید کلش رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *