آموزش پابجی موبایل, مقالات

معرفی انواع نارنجک در پابجی موبایل

نارنجک در پابجی

شاید شما هم در بسیاری از بازی‌ها شاهد وجود تعدادی نارنجک برای درگیری‌های غیر تن به تن بوده‌اید. بازی پابجی موبایل هم در سراسر نقشه‌های خود، انواع مختلفی از نارنجک‌ها با کاربردهای متنوع قرار داده است تا بازیکنان بتوانند استراتژی‌های متنوع‌تری برای بازی خود در نظر بگیرند و تجربه واقعی‌تری از دنیای بازی‌ داشته باشند. در این بازی چندین نوع متفاوت از نارنجک‌ قرار گرفته شده است که هرکدام نسبت به ساختار مختلف خود، کاربرد متفاوتی می‌‌توانند داشته باشند. در ادامه به بررسی تمامی موارد گفته شده خواهیم پرداخت.

آشنایی با انواع نارنجک در پابجی

توجه داشته باشید که ممکن است برخی از مواردی که می‌خواهیم آن‌ها را بررسی کنیم در شرایط متنوعی نسبت به یکدیگر در نقشه حضور داشته باشند. برای مثال ممکن است یک نوع نارنجک تنها در یکی از نقشه‌های بازی قابل مشاهده باشد یا یکی از نارنجک‌ها به مناسبت ایونت خاصی در بازی قرار داده شده باشد. به این نکته هم توجه کنید که هر کدام از این موارد نسبت به نوع سبک بازی شما می‌توانند کاربرد متفاوتی داشته باشند، پس بهتر است قبل از هر چیزی با نحوه استراتژی خود در بازی آشنا شوید و نسبت به نیازتان اقدام به انتخاب کنید.

نارنجک های پابجی

همان‌طور که از اسم آن پیداست این نارنجک برای ایجاد تداخل در دید حریفان مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس از پرتاب این نارنجک به سوی دشمنان، شما چندین ثانیه فرصت دارید تا استراتژی مد نظر خود را اجرا کرده یا به صورت غیرقابل پیش‌بینی به سوی حریفان حمله‌ور شوید. دقت داشته باشید اگر می‌خواهید خودتان هم درگیر تشعشعات این نارنجک نشوید حتما پس از پرتاب، به سوی مخالف آن یا زمین نگاه کنید. این نارنجک محبوبیت بالایی در سطح بازی ندارد، زیرا استفاده از آن بسیار دشوار می‌باشد و تنها در موارد اندکی قابل استفاده خواهد بود. پس به طور کلی توصیه می‌شود با برداشتن آن، فضای کیف خود را بیهوده اشغال نکنید.

خرید یوسی ارزان از رنگو گیم

نارنجک های پابجی موبایل

یکی از محبوب‌ترین نارنجک‌‌های بازی به شمار می‌رود که می‌تواند در موارد بسیاری کاربردی باشد. این نارنجک با نابودی شعاع متوسطی از منطقه دشمنان را از پای در می‌آورد و می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای درگیری‌های پیچیده در خانه‌ها یا پشت کاور باشد. یکی از نکات بسیار مهم در پرتاب این نارنجک به سوی دشمنان این است که اگر با کشیدن ضامن نارنجک، آن را بلافاصله به سمت دشمن پرتاب کنید، ممکن است حریف ما از این موضوع به سرعت مطلع شود و بتواند مکان خودرا را جابجا کند. پس بهترین استراتژی این است که نسبت به فاصله‌ای که می‌خواهیم آن را پرتاب کنیم، نارنجک را در دستمان نگه داریم تا حریفمان پس از مشاهده نارنجک، فرصتی برای فرار نداشته باشد.

نارنجک پابجی موبایل

یکی دیگر از سلاح‌های پرتابی در بازی این مورد است. این نارنجک یک شیشه پر شده از مواد اشتعال‌زا است که بلافاصله پس از پرتاب به سوی هدف می‌تواند یک منطقع وسیع را به آتش بکشد و آسیب بسیار زیادی به دشمنان وارد کند. استفاده از این نارنجک اگر به صورت اصولی باشد‌ ‌می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در بازی شما داشته باشد. برای مثال می‌توانید از آن برای مسدود کردن راه‌های ورودی به خانه یا پلکان‌ها برای چندین ثانیه استفاده کنید. توجه داشته باشید آتش این نارنجک می‌تواند دامان‌گیر شما هم بشود، پس از آن با دقت تمام استفاده کنید.

معتبرترین مرجع خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از فروشگاه رنگو گیم

نارنجک پابجی

شاید بتوان گفت مهم‌ترین نارنجک بازی همین مورد است که در تمامی بازی‌ها می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و حیاتی باشد. این نارنجک برای مدت مناسبی می‌تواند منطقه‌ای از زمین را با دود احاطه کند و مانع دیده شدن شما از سوی حریفان باشد. این سلاح در بسیاری از موارد می‌تواند موثر عمل کند و وجود چندین عدد از آن در کیف شما واجب خواهد بود. می‌توانید از آن برای فرار در مناطق باز و بدون کاور، ریوایو یاران خود هنگام درگیری، لوت کردن امن ایر دراپ‌ها یا لوت باکس‌ها در مناطق باز و… استفاده کنید.

نارنجک های پابجی موبایل

در تمامی نقشه‌ها قابل مشاهده نخواهد بود زیرا کاربرد اصلی آن نابودی حریفان نیست. از این نارنجک می‌توانید برای نفوذ به برخی ‌خانه‌ها و خرابی تونل‌ها استفاده کنید. با پرتاب این نارنجک چندین ثانیه باید صبر کنید تا انفجار اصلی رخ بدهد. البته‌ که می‌توان از آن برای آسیب رساندن به حریفان استفاده کرد ولی این کار بسیار دشوار خواهد بود. توجه داشته باشید این نارنجک خاصیت چسبندگی دارد و اگر بتوانید آن را به حریفه خود بچسبانید برای او چاره‌ای جز مشاهده انفجار خودش نخواهید گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *