آموزش پابجی موبایل, مقالات

آشنایی با انواع ماشین های پابجی موبایل

ماشین های پابجی موبایل

در تمامی بازی‌هایی که در سبک بتل رویال منتشر شده است تعدادی خودرو و اتومبیل برای جابجایی سریع‌تر در نقشه و افزایش استراتژی بازیکنان در بازی قرار داده شده است. بازی پابجی هم از این موضوع مستثنا نیست و امروز در این مقاله از فروشگاه رنگو گیم، قصد داریم شما را با تمامی وسایل نقلیه تعبیه شده در این بازی آشنا سازیم.

ماشین های پابجی موبایل

در برخی از نقاط نقشه شما می‌توانید با پیدا کردن تعدادی اتومبیل، سرعت جابجایی خود را تسریع ببخشید و گاها از آن‌ها استفاده‌های دیگری نیز ببرید. توجه داشته باشید برخی از وسایل نقلیه‌ای که در بازی وجود دارد ممکن است نسبت به نقشه منتخب شما متغیر باشند و نتوانید آن‌ها را در دیگر نقشه‌ها پیدا کنید.

ماشین UAZ

یکی از محبوب‌ترین خودروهای بازی محسوب می‌شود که می‌توان از آن برای جابجایی حداکثر 4 سرنشین استفاده کرد. این خودرو در چند نوع متفاوت در نقشه موجود است که در یکی از آن‌ها از پوشش سقفی استفاده نشده است و ممکن است در هنگام درگیری آسیب زیادی را از جانب دشمنان خود متحمل شوید. حداکثر سرعت این خودرو 89 کیلومتر در ساعت است و توانایی تحمل 1200 واحد آسیب را دارد. در نقشه‌های ERANGEL و  TAEGO قابل دسترس خواهد بود و توانایی کنترل مناسبی را دارا می‌باشد.

ارزان‌ترین مرجع خرید یوسی پابجی موبایل

خرید اسکین ماشین پابجی

ماشین Buggy

سرعت بالا و توانیی هندلینگ مناسب می‌تواند از نقاط قوت این خودرو باشد. از معایب آن می‌توان به توانایی جابجایی حداکثر 2 سرنشین و آسیب‌پذیری بالای آن اشاره کرد. همچنین به علت موقعیت صندلی بیرونی این ماشین، ممکن است شما را در هنگام جابجایی در مپ بسیار آسیب‌پذیر کند. حداکثر سرعت این خودرو 141 کیلومتر در ساعت است و توانایی تحمل ضربه تا 750 واحد را دارد. در تمامی نقشه‌های بازی یافت می‌شود و می‌تواند برای جابجایی سریع بین نقشه بسیار مناسب باشد.

ماشین های پابجی موبایل

 

ماشین Dacia

این خودرو توانایی جابجایی حداکثر 4 سرنشین را دارا می‌باشد و بیشترین سرعت آن 105 کیلومتر در ساعت است. توانایی تحمل 900 واحد ضربه را دارد و خودرو مناسبی برای جابجایی گروهی در نقشه است. همچنین می‌توانید این خودرو را در نقشه‌های ERANGEL, VIKENDI, TAEGO, DESTON پیدا کنید. توجه داشته باشید این خودرو می‌تواند در هنگام برخورد با موانع، آسیب‌پذیری بالایی داشته باشد پس در هنگام رانندگی بسیار مراقب باشید.

ماشین های جدید پابجی

ماشین Coupe RB

شاید بتوان این خودرو را چیزی مابین ماشین‌های باگی و داسیا دانست. سرعت این خودرو تا 140 کیلومتر در ساعت می‌تواند متغییر باشد و توانایی جابجایی حداکثر دو سر نشین را دارد. از تفاوت‌های این خودرو با باگی این است که دیگر نگران آسیب‌پذیری شخص دوم سرنشین نخواهید بود و مکانی امن‌تر برای اون در خودرو تعبیه شده است. این ماشین توانایی تحمل 900 واحد ضربه را دارد و در نقشه‌های ERANGEL, MIRAMAR, SANHOK, VIKENDI, TAEGO, DESTON قابل مشاهده است.

مکان تانک در پابجی

موتور Motorbike w/ Sidecar

از سری دسته‌های موتور موجود در بازی است که توانایی حمل 3 سرنشین را دارا می‌باشد. از بزرگترین عیوب این موتور می‌توان به توانایی هندلینگ بسیار ضعیف و آسیب‌پذیری بالای سرنشینان اشاره کرد. از دیگر خصوصیات این موتور می‌توان به سرعت حداکثر 139 کیلومتری در ساعت آن و توانایی تحمل ضربه تا 500 واحد اشاره کرد. توصیه می‌شود از خودروهای جایگزین برای جابجایی استفاده شود و تنها در صورت لزوم به آن بسنده کنید. همچنین شما می‌توانید با پنچر کردن چرخ صندلی سرنشین، هندلینگ خودرو را در صورت سواری تک نفره بهبود ببخشید.

خرید ماشین پابجی

این موتور نسبت به Motorbike w/ Sidecar توانایی هندلینگ بسیار بهتری دارد و می‌توان از آن برای جابجایی حداکثر 2 سرنشین استفاده کرد. حداکثر سرعت آن 141 کیلومتر بر ساعت و توانایی تحمل ضربه تا 500 واحد را دارد. امکان آسیب‌پذیری شما بر روی تمامی موتورهای بازی وجود دارد و بهتر است در صورت امکان، آن را با خودروهای دیگر جایگزین کنید.

معتبرترین مرجع خرید سی پی کالاف دیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *